Feng Shui Turkey | Esra Koyuncu ile Çin Astrolojisi ve I Ching
53
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-53,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kışın vakit bulamayanlar, tatil ile eğitimi birleştirmek isteyenler, daha rahat zamanını faydalı bilgiler edinerek değerlendirmek isteyenleri çağırıyoruz. 29 Temmuz – 2 Ağustos arası Bodrum HerbaFarm Çiftliğinde Esra Koyuncu ile Çin Astrolojisi ve I Ching Eğitiminde buluşuyoruz.

 

HerbaFarm’ın doğal, modern ortamında öğreneceklerimiz sadece lafta kalmayacak. Doğa içinde birebir uygulama ve öğrenme fırsatı bulacağız. İçerik ve uygulamalarımız değişmiyor. Tek değişen muazzam bir ortam, sonrasında denize bile girebileceğimiz uzun günler, açık hava ve eğitimle birlikte tatil havası. HerbaFarm Yalıkavak’ta. Konaklama katılımcıya ait. Dilerseniz Herbafarm’da kalma opsiyonları da var. 

 

Gelmeye karar verirseniz şimdiden planlarınızı yapın ve yerlerinizi ayırtın deriz. Çin Astrolojisi ve I Ching eğitimleri ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 

Çin Astrolojisi

 

İnsanlara yardım edebilmenin yolu onları daha iyi tanımaktan geçer.

“Kaderin 4 sütunu” olarak da geçen Çin Astrolojisi, kişinin doğum anında evrenden aldığı etkileri inceler. Bu bilgilere dayanarak kişinin ihtiyaç duyduğu elementleri, hassas ve kuvvetli noktalarını, sağlık, kariyer, ilişki yönlerini ve şans dönemlerini belirlemede çok faydalı bir araçtır. Bu bilgiler sayesinde kişi çevresiyle uyum ve denge içine girebilir, önemli kararlarını bu bilgiler doğrultusunda alabilir.

Çin Astrolojisi, Feng Shui öğrencileri için vazgeçilmez bir konudur. Kişilerin enerjilerini işin içine katmadan yapılan bir mekan çalışması eksik kalacaktır.

Bu bilgiler tüm insan odaklı çalışmalar yapanlara çok değerli öngörü becerileri katacaktır.

 

ÇİN ASTROLOJİSİ kursu, bir üst aşama olan Çin Astrolojisi ve I Ching Uzmanlık kursuna temel oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır.

 

KURS İÇERİĞİ:

 • Yin Yang
 • 5 Element
 • Çin takvimi
  • Yer haneleri
  • Gök haneleri
  • Mevsimler, elementler
 • Doğum tarihini Çin takvimine uyarlamak
 • Şans dönemleri
 • Şahsi elementiniz, aile ilişkileri
 • İnsan yapısını belirleme (kaynak, beceri, dost, para ve güç elementleri)
 • Olumlu/olumsuz elementler
 • Zıtlıklar ve uyumlar
 • Cezalar
 • Yin/Yang özellikler
 • Sembolik yıldızlar
 • Kariyerde başarı
 • İlişkilerde uyum
 • Potansiyelinizi kullanma yolları

 

Eğitmen: ESRA KOYUNCU

Kurs tarihi:  29-31 Temmuz 2019

Kurs süresi: 3 tam gün, 13:30 – 18:30

Katılım ücreti:  2.540 TL + KDV

Kurs Katılım Şartları: Herkes katılabilir.

Eğitim Merkanı: Herba Farm Bodrum

Adres: Ahmet Bilgiç Cad. 23 Gökçebel, Yalıkavak – Bodrum 48990

 

Dilerseniz Herbafarm’da kalma opsiyonları da var. 3 adet çift kişilik oda mevcut. Günlük oda ücreti 600 TL, kahvaltı ücreti: 80 TL, akşam yemeği ücreti: 100 TL. Eğitim sırasında kek, börek, çay-kahve ikramlarımız olacaktır.

 

Eğitime online kayıt yaptırmak için lütfen mail atın: Melike Tekin melike@herbafarm.com.tr

 

Eğitim takvimi için lütfen tıklayın.

 

 

 

I Ching

 

I Ching, Çin tarihinin en önemli kültür hazinelerinden biridir. Soru sorup cevap aldığınız bu kehanet sistemi hakkında birçok kitap yazılmıştır. Bu kursta daha önce Çince haricinde hiçbir yabancı kaynakta yazılmamış gerçek kehanet yöntemi hakkında bilgi alacaksınız. Binlerce yıldır imparatorların kullandığı bu kehanet sistemi, size de karşılaştığınız sorular karşısında çok değerli bir rehber olacaktır.

 

KURS İÇERİĞİ:

 • I Ching tarihi ve kullanım alanları
 • Yin Yang – trigramlar, heksagramlar
 • 5 Element
 • Çin takvimi
 • Yer haneleri, gök haneleri
 • Zıtlar ve uyumlar
 • Heksagramları oluşturmak
 • Heksagramları etiketlemek
 • I Ching’e soru sormak
 • Anahtar kelime
 • Aktif çizgiler
 • I Ching yapılan gün ve ay
 • Boşluk elementi
 • Yanıtları yorumlamanın kuralları
 • Örnekler

 

Eğitmen: ESRA KOYUNCU

Kurs tarihi:  1-2 Ağustos 2019

Kurs süresi: 2 tam gün, 13:30 – 18:30

Katılım ücreti: 1.480 TL + KDV

Kurs Katılım Şartları: Çin Astrolojisi kursuna katılmış olmak

Eğitim Merkanı: Herba Farm Bodrum

Adres: Ahmet Bilgiç Cad. 23 Gökçebel, Yalıkavak – Bodrum 48990

 

Dilerseniz Herbafarm’da kalma opsiyonları da var. 3 adet çift kişilik oda mevcut. Günlük oda ücreti 600 TL, kahvaltı ücreti: 80 TL, akşam yemeği ücreti: 100 TL. Eğitim sırasında kek, börek, çay-kahve ikramlarımız olacaktır.

 

Eğitime online kayıt yaptırmak için lütfen mail atın: Melike Tekin melike@herbafarm.com.tr

 

Eğitim takvimi için lütfen tıklayın.

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
mide botoksu Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.