Feng Shui Turkey | Grand Master Raymond Lo
342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-342,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Grand Master Raymond Lo

Raymond Lo, dünyaca tanınmış bir Feng Shui ustası, öğretmeni ve yazarıdır. Gerçekleri bulma yolundaki bitmeyen merakı ve coşkusu onu Çin metafiziği öğrenmeye itmiştir. Bu arayış onu uluslararası bir uzman ve öğretmen haline getirmiş, tüm dünyadan öğrenci ve danışanlara bilgilerini aktarmıştır. Kurduğu Raymond Lo Feng Shui ve Kader Okulu, her ülkeden Feng Shui’yi meslek edinmek isteyenlere sağlam bir eğitim sunmaktadır. Mezunların bir çoğu kendi çaplarında başarılı ve tanınmış yazar, öğretmen ve danışmanlar olmuşlardır.

 

Master Lo, ABC kanalında “Günaydın America”, BBC’de “Wicker’s World”, Avustralya TV’sinde “Today Show”, Discovery Channel’da “Feng Shui Makeover”, CNN’de “Tech Watch” gibi birçok programa konuk olmuştur.

 

Hong Kong Standard gazetesinde köşesi olan Master Lo’nun Çince ve İngilizce uluslararası başarıya ulaşmış Feng Shui kitapları bulunmaktadır. Bu kitaplar Rusça, Romence, Macarca, Rumca gibi birçok dile çevrilmiştir. Hong Kong Üniversitesi’nde aynı zamanda öğretmenlik de yapan Master Lo, Hong Kong Turizm Kurulu’nun Feng Shui turları ve eğitimleri danışmanı, Peninsula Oteli’ne ait Peninsula Akademisi’nin danışmanı ve SCMP.com’un yıllık Feng Shui öngörüleri danışmanıdır. Konuşmacı olarak yer aldığı etkinliklerden biri de Dünya Ekonomik Forum’udur.

 

Master Lo’nun öngörüleri politik, ekonomik ve sosyal arenalarda aranır hale gelmiştir. Rus lideri Gorbachev’in düşüşünü, İngiliz Başbakanı Margaret Thatcher’ın istifasını bilmesi ilgi uyandırmıştır. 1999’da Boris Yeltsin’in istifası, 2000’de Nasdaq’ın çöküşü, 2001’de Tom Cruise ve Nicole Kidman’ın ayrılığı, 1990 ve 2002’de Körfez Savaşları, 2003’te Saddam Hüseyin’in yakalanmasını, 2004’te Başkan Bush’un seçilmesini de öngörmüştü.

 

Master Lo, 2008’de GRAND MASTER ünvanı almıştır.

 

Hong Kong’lu olan ve halen orada yaşayan Master Lo, Hong Kong Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi mezunudur. Hong Kong, Singapur, Avustralya, Rusya, Romanya, Almanya, ABD, Japonya ve Türkiye arasında seyahat ederek eğitimler vermektedir.