Feng Shui Turkey | Master Victoria Hilinich
1103
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1103,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Master Victoria Hilinich

Merkezi Almanya’da bulunan DAOMAC Enstitüsü’nün Ukrayna ayağının başkanı olan Master Hilinich, Ukrayna Sinoloji Derneği üyesidir. Çok yönlü bir kişiliği olan Hilinich iç mimar olmakla kalmayıp, aynı zamanda tıp doktorudur. Singapur’da merkezi olan Uluslararası Feng Shui Derneği’nin (IFSA) onaylı masterlarından biri olan Hilinich, Çin Klasiklerinin öğretilerini temel alan Çin metafizik eğitimleri vermektedir.

 

Ukrayna TV kanallarında sık sık yer alan Master Hilinich, sürekli röportaj vermekte, konusunda popüler, aranılan bir isimdir. Tasarım projelerinde yer almakta; projelerin sanat, resim, su objeleri ve dekorasyon konularında danışmanlığını yapmaktadır.

 

“Mükemmeli yakalayan modern insan, kalıplara bağlı kalmaksınzın Doğuya ait felsefelerle, Batının mantığa dayalı yaşam tarzını benimseyen insandır. Bu insan hem iş hayatında hem özel hayatında dengeyi sağlayarak sağlık ve mutluluğa ulaşarak yaşamını sürdürür.”

Victoria Hilinich