Feng Shui Turkey | Master Victoria Hilinich’den 5 Element ile Zinde Yaşam Formülleri
1095
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1095,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Master Victoria Hilinich’den 5 Element ile Zinde Yaşam Formülleri

 

Siz de bizler gibi Çin metafiziğinin derin dünyasına bir mıknatıs gibi çekiliyor ve öğrendiklerinizden heyecan duyuyorsanız, 5 elementin sağlığınız ve yaşam kaliteniz üzerindeki etkilerini duyduğunuzda daha da fazlasını öğrenmek için dayanılmaz bir istek duyacaksınız.

 

Çin uygarlığını araştıran bilim dalı olan Sinoloji’nin Ukrayna Derneği üyesi, Uluslararası Feng Shui Derneği’nin Master’larından, tıp doktoru ve aynı zamanda iç mimar olan Victoria Hilinich Mayıs ayında ilk kez ileri seviye bir eğitim vermek için Türkiye’ye geliyor! Çin astrolojisinin sağlıkla olan bağlantısının öne çıkacağı bu özel eğitimde Hilinich, Çin metafiziğinin temeli olan 5 elementin sağlığımız üzerindeki etkilerini, 300’den fazla klinik vaka üzerinde yapılan tıbbi bir araştırma doğrultusunda sizlerle paylaşacak.

 

Master Hilinich yaptığı araştırmada beş sene boyunca hastalarını elementlerine göre kategorize etmiş. Bu süreç içinde gerçekleştirdiği teşhisleri, önerdiği tedavileri ve gelişmeleri kaydetmiş. Muazzam bir bilgi kaynağına (databank) sahip olan Master Hilinich ile bu eğitimde siz de gençliğinizi ve sağlığınızı korumak için, beslenmeden egzersiz şeklinize kadar nasıl bir yaşam tarzı sürmeniz gerektiğiyle ilgili birçok sorunuzun cevabını bulacaksınız.

 

Bu eğitim özellikle sağlık uzmanlarına, yaşam koçlarına, insanla çalışan ve kendini tanımak isteyen herkese tüm yaşamlarını etkileyecek yepyeni bir bakış açısı sunacak.

 

1. Bölüm (12 saatlik kurs)

 • Çin tıbbında 5 element.
 • 12 meridyen ve 5 element.
 • Çin tıbbında tedavi algoritması.
 • Hastalıktan koruma yöntemleri.
 • Çin Tıbbı Klasiklerine göre yaşam tarzı.
 • 5 elemente göre beslenme   Diet by the 5 elements.
 • Hayat enerjisini besleme. Gençlik ve sağlığı korumak için ek yöntemler.
 • Duygular and 5 element. Çin Tıbbı Klasiklerine göre dengeyi bulmak.
 • 5 elemente göre beden sistemlerinin karşılaştırma tablosu.
 • Çin Tıbbı Klasiklerine göre iyileşme, sağlığına kavuşma, hastalık sonuçlarını öngörme.

 

2. Bölüm (12 saatlik kurs)

 • Kişilerin doğum tarihlerine göre hastalıklara hassas yönleri.
 • Bazi’de tedavi algoritması.
 • Bazi’ye göre hastalıkları önleme yöntemleri.
 • Bazi ve 5 elemente göre teşhis ve tedavi yöntemleri.
 • İyileşmek için tatil ve seyahat seçenekleri.
 • 5 elemente ve Bazi’ye göre beslenme and Bazi.
 • Bazi’ye göre yaşam tarzları.
 • Sembolik yıldızların sağlık üzerine etkileri.
 • Bazi’de boşluk elementi ve sağlığa olan etkisi.
 • Bazi’nin 12 evresine göre kişilerin hayatlarını düzenlemeleri.
 • Bazi’ye göre spor ve egzersiz seçimleri.
 • Duygular and 5 element. Bazi’ye göre denge bulmak.
 • Güzellik ve Bazi.
 • Bazi’ye göre ameliyat günü seçimleri.
 • 300 klinik vakadan yola çıkarak elde edilen sonuçlar.

 

Eğitim Rusça gerçekleşecek olup, Türkçe ve İngilizce simultane tercüme olacaktır.

 

Eğitmen: Master Victoria Hilinich (Özgeçmiş için lütfen tıklayın)

 

Tarih: 5-7 Mayıs 2017

 

Kurs süresi:

1. Bölüm: 1,5 Gün (09:30 – 17:30, 09:30 – 13:00)

2. Bölüm: 1,5 Gün (14:00 – 17:30, 09:30 – 17:30)

 

Katılım ücreti: 

1.  Bölüm: 400 Euro + KDV

2. Bölüm: 300 Euro + KDV

Her iki bölümü alanlar için toplam fiyat 600 Euro + KDV’dir.

3 Mart tarihine kadar yapılan kayıtlar için %10 indirim uygulanır.

 

Kurs Katılım Şartları: 

1.  Bölüm: Herkes katılabilir.

2. Bölüm: Temel Bazi eğitimi almış olmak.

 

Eğitime online kayıt yaptırmak için lütfen tıklayın.

 

Eğitim takvimi için lütfen tıklayın.

 

Kurs mekanı ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın.

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
mide botoksu Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.