Feng Shui Turkey | Rhythm of Life
1292
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1292,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Rhythm of Life

Weekend with ESRA KOYUNCU & STEFAN RIPPEL

 

5 ELEMENTİ DENGELEYEREK DUYGUSAL ESENLİĞE KAVUŞMA

 

Duygularımız bizi harekete geçirir. Bazı duygular yıkıcı kalıplar yaratarak enerjimizi çalar ve sağlığımızı bozar. Bu haftasonu sizlere kaygılarımızı iç huzuruna, kızgınlığımızı dostluğa, kıskançlığımızı sevgiye, çöküntümüzü cesarete, üzüntümüzü kendimizi dünyaya açmaya dönüştüren yollar öğreteceğiz.

 

Gelişimimize engel olan kalıpları kırmak için yaşam alanlarımızdaki enerji akışını nasıl arttırırız? Kendi biricik özümüzü daha iyi anlayarak yaşamımızı nasıl dengede tutabiliriz? Bu haftasonunun amacı, bize engel olan tüm yıkıcı kalıplarımızı duygusal esenliğe dönüştürmek. Var mısınız?

 

Program:

19 Ekim Cuma

17:00 Karşılama, tanışma

19:00 Akşam yemeği

20:30 Esra ve Stefan’la açılış konuşması. 5 Element, Çin Astrolojisi ve iç simyamızın ana hatları.

 

20 Ekim Cumartesi

07:30 Stefan ile Qi Gong

08:30 Kahvaltı

10:00 Esra ve Stefan’la sabah dersi. 5 Element ve Çin Astroloji bakışıyla duygularımız

12:30 Öğle yemeği

14:00 Esra ile evinizi ve işyerinizi düzenleyerek duygusal denge yaratma

18:30 Akşam yemeği

20:00 Stefan ile Şifalı Sesler, Füzyon ve Qi Gong meditasyonları

 

21 Ekim Pazar

07:30 Stefan ile QI Gong

08:30 Kahvaltı

10:00 Esra ve Stefan ile içten dışa duygusal denge yaratma ve koruma.

13:00 Öğle yemeği

Vedalaşma

 

Eğitmen: Stefan Rippel, Esra Koyuncu

Kurs Tarihi:  19-21 Ekim 2018

Kurs Katılım Şartları: Herkes katılabilir.

Kurs Mekanı: Side Barut Hemara Hotel

Katılım Ücreti: 2.300 TL + KDV (15 Eylül 2018 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda erken kayıt fiyatı – 2.000 TL + KDV)

 

Bu fiyata eğitimler ve full board konaklama dahildir.  Uçakla ulaşım ve Antalya’dan havaalanı transfer bedeli katılımcıya aittir.

 

Eğitime online kayıt yaptırmak için lütfen tıklayın.

 

Eğitim takvimi için lütfen tıklayın.

 

Kurs mekanı ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın.

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.